סיורים קולינריים בשווקים עם שפרה נחום, טועמים את השוק

יום גיבוש מומלץ עם טועמים את השוק

פיתה פנדה שף

למה כדאי לצאת ליום גיבוש עם טועמים את השוק? כי בסיורים הקולינריים שלהם יש ערך
מוסף שיתרום לכל משתתף בסיור

בלי סיסמאות!

1. אינטראקציה אישית: הנוכחות של שפרה נחום והמדריכים המדהימים שעובדים איתה, ביום גיבוש, מאפשרת אינטראקציה אישית ומעורבות עם המשתתפים. היא מאפשרת לאנשים לשאול שאלות, לבקש עצות ולקבל תובנות ישירות מהם. ההזדמנות לאינטראקציה בקבוצות משפרת את חווית הלמידה הכוללת ויוצרת אווירה אינטימית ואישית ולא משנה גודלה של הקבוצה.

2. גישה בלעדית: סיור קולינרי שמאורגן ע"י טועמים את השוק עשוי להציע גישה בלעדית למיקומים, ספקים או חוויות מסוימות שאינן זמינים לקהל הרחב. זה מאפשר למשתתפים לגלות אבני חן נסתרות, לטעום טעמים ייחודיים ולחזות בהיבטים מאחורי הקלעים של העולם הקולינרי שאינם נגישים בדרך כלל לקהל הרחב. זה מספק חוויה סוחפת ובלעדית.

3. מתנה תיק אלבד לכל משתתף: התיק האקולוגי שניתן במתנה מוסיף ערך פרקטי למשתתפים. התיק משמש לנשיאת קניות בשוק וכמזכרת שימושית לחוויית הסיור. מחווה זו מדגימה את ההתחשבות של טועמים את השוק בצרכי המשתתפים בפעילות ומגבירה את שביעות רצונם הכללי מהיום גיבוש.

4. סרטון למזכרת: סרטון למזכרת הניתן לכל המשתתפים מהווה ערך מוסף המוסיף זיכרון מתמשך לחוויה. הוא לוכד את רגעי השיא של הסיור, ומאפשר למשתתפים לחיות מחדש את היום ולחלוק את החוויה עם אחרים. הסרטון משמש כמזכרת שהמשתתפים יכולים להוקיר ולחזור אליה בעתיד.  מה שיגביר  עוד יותר את ההנאה מהסיור הרבה אחרי שיסתיים.

הערך המוסף של יום גיבוש עם טועמים את השוק כולל את מומחיותה הקולינרית ונסיונה של החברה בארגון סיורי אוכל יוצאי דופן. כמות אוכל נדיבה, התחשבות באלרגנים (ללא גלוטן למשל) ובטבעוניים, גישה בלעדית לחוויות ייחודיות, אינטראקציה אישית עם המשתתפים, מתנה מעשית של תיק וסרטון למזכרת המאפשר זיכרונות חודשים רבים אחרי היום גיבוש. אלמנטים אלו תורמים לחוויית יום גיבוש מתמשכת, משחררת ובלתי נשכחת.

מאמרים נוספים בקטגוריה: יום גיבוש מומלץ