סיורים קולינריים בשווקים עם שפרה נחום, טועמים את השוק

יום גיבוש מומלץ עם טועמים את השוק

יום גיבוש מומלץ עם טועמים את השוק

יום גיבוש מומלץ עם טועמים את השוק - חוויה קולינרית יוצאת דופן

 


 

למה כדאי לצאת ליום גיבוש עם טועמים את השוק?
בסיורים הקולינריים של טועמים את השוק יש ערך שיתרום לכל משתתף בסיור

 

בלי סיסמאות!

1. אינטראקציה אישית: הנוכחות של שפרה נחום והמדריכים המדהימים שעובדים איתה, ביום גיבוש, מאפשרת אינטראקציה אישית ומעורבות עם המשתתפים.

היא מאפשרת לאנשים לשאול שאלות, לבקש עצות ולקבל תובנות ישירות מהם. האינטראקציה בקבוצות יוצרת אווירה אינטימית ולא משנה מה גודלה של הקבוצה.

2. גישה בלעדית: סיור קולינרי שמאורגן ע"י טועמים את השוק עשוי להציע גישה בלעדית למיקומים, ספקים או חוויות מסוימות שאינן זמינים לקהל הרחב.

3. מתנה תיק אלבד לכל משתתף: התיק האקולוגי שניתן במתנה מוסיף ערך פרקטי למשתתפים. התיק משמש לנשיאת קניות בשוק וכמזכרת שימושית לחוויית הסיור. מחווה זו מדגימה את ההתחשבות של טועמים את השוק בצרכי המשתתפים בפעילות ומגבירה את שביעות רצונם הכללי מהיום גיבוש.

4. סרטון למזכרת: סרטון למזכרת הניתן לכל המשתתפים מהווה ערך מוסף המוסיף זיכרון מתמשך לחוויה. הוא לוכד את רגעי השיא של הסיור, ומאפשר למשתתפים לחיות מחדש את היום ולחלוק את החוויה עם אחרים. הסרטון משמש כמזכרת שהמשתתפים יכולים להוקיר ולחזור אליה בעתיד.  מה שיגביר  עוד יותר את ההנאה מהסיור הרבה אחרי שיסתיים.

הערך המוסף של יום גיבוש עם טועמים את השוק משקף את מומחיותה הקולינרית ונסיונה של החברה בארגון סיורי אוכל יוצאי דופן.

5. טעימות: המשתתפים בסיורים אוכלים אוכל בשפע, טעימות נדיבות וגם מתחשבות באלרגנים (ללא גלוטן למשל) ובטבעוניים.

אוכל בשפע, אינטראקציה משחררת של כל המשתתפים, תיק מתנה וגם סרטון למזכרת, אוצרים זיכרונות חודשים רבים לאחר שיום הגיבוש הסתיים.

 

הסיורים שלנו: סיור טעימות בתל אביב | סיור טעימות בירושלים | סיור טעימות בנתניה 

 

מאמרים נוספים בקטגוריה: יום גיבוש מומלץ